Chemiczne uszczelnianie instalacji.

Old Leaky PipesChemiczne uszczelnianie instalacji c.o. polega na wprowadzeniu do obiegu specjalnego preparatu. Dzięki cyrkulacji wodzy, środek ten samodzielnie odnajduje nieszczelności. Takie działanie preparatu chemicznego jest możliwe dzięki zastosowanej technologii. Preparat uszczelniający reaguje z tlenem i ulega krystalizacji. Reakcja ta zachodzi tak długo, aż nie powstanie korek, który zlikwiduje nieszczelność i równocześnie odetnie dopływ tlenu. Proces ten może trwać od kilku godzin do kilku dni. Czas działania preparatów Repa Tech uzależniony jest od ciepła i cyrkulacji wody.

Wytworzony korek jest odporny na starzenie, ciśnienie do 10 bar i wysoką temperaturę.

Chemiczne uszczelnianie można wykonywać także zimą bez przerywania pracy kotła.

Preparaty Repa Tech nie reagują z materiałami, z których wykonana jest instalacja. Można je stosować w każdym rodzaju instalacji (ze stali, z żelaza, miedzi i plastiku). Możemy uszczelniać instalacje otwarte i zamknięte, podłogowe i ścienne, instalacje z kotłem gazowym i stałopalnym.

Chemiczne uszczelnianie jest metoda szybką i nieinwazyjną. Możemy w ten sposób likwidować ubytek wody nawet do 800 litrów na dobę.

Firma Repa Tech oferuje kilka preparatów, które dobieramy zależnie od ilości ubytku wody oraz rodzaju kotła.

 

repa-thermRepa Therm – do 10 litrów

 

 

 

 

R 200uszczelniacz-repa-r-200 do 200 litrów

 

 

 

 

repa-r-500R 500  200 – 500 l dziennie.

 

 

 

 

repa-kociolRepa KOCIOŁ – 500-800 litrów na dobę

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>