Płynny uszczelniacz

Uszczelnianie preparatami chemicznymi zdobywa coraz więcej zwolenników. Jest to oczywiste, ponieważ metoda ta jest tania, szybka i czysta. A co najważniejsze, nie musimy kuć dziur w ścianach, ani nawet przerywać ogrzewania.

Płynny uszczelniacz wprowadzony do systemu c.o. sam znajduje nieszczelne miejsce i wypełnia je. Metoda ta jest skuteczna przy ubytkach nawet do 800 litrów dziennie. Wiodącym producentem tego typu uszczelniaczy jest firma REPA-TECH. Proponuje ona następujące preparaty:

 

Ruszczelniacz-repa-r-200 200 produkt profesjonalny, do uszczelniania wszystkich typów instalacji, z wyłączeniem kotłów wiszących.

 

 

 

repa-thermRepa Term – preparat profesjonalny. Do uszczelniania wszelkich typów instalacji z małą nieszczelnością do 10 l dziennie.

 

 

 

repa-r-500R 500 preparat do użytku profesjonalnego. Likwiduje nieszczelności z dużym ubytkiem wody 200 – 500 l dziennie.

 

 

 

repa-kociolRepa KOCIOŁ – produkt profesjonalny do uszczelniania instalacji centralnego ogrzewania i kotłów.

 

 

Oferując klientowi taką nowoczesną i bezinwazyjną metodę sprawiamy, że stajemy się w jego oczach dobrym (wybitnym) fachowcem i zaufanie, którym nas obdarzy, będzie procentowało w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>